Депутатські фракції Білоцерківської міської ради | Біла Церква - офіційний сайт

Депутатські фракції Білоцерківської міської ради

І. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч»:

 

 

 

Назва місцевої організації
політичної партії
від якої обрано депутата 

Партійність

 

1.

Наконечний Сергій Павлович

голова фракції

Білоцерківська міська організація

Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

2.

Гончаренко Юрій Анатолійович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ» 

Позапартійний

 

3.

Дашкевич Микола Володимирович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

4.

Ковальова Вікторія Леонідівна

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійна

 

5.

Корнійчук Віталій Леонідович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

6.

Лєонов Андрій Савінович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

7.

Поліщук Дмитро Андрійович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

8.

Русс Олександр Миколайович

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 

9.

Шевченко Олена Олексіївна

Білоцерківська міська організація 
Політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ»

Позапартійний

 


ІІ. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

   

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

1.

Беркут Сергій Григорович

голова фракції

Білоцерківська міська організація політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Член партії

«ВО «Батьківщина»

2.

Денисенко Ігор Олександрович

Білоцерківська міська організація політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Член партії

«ВО «Батьківщина»

3.

Колосенко Микола Павлович

Білоцерківська міська організація політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Член партії

«ВО «Батьківщина»

4.

Коробчук Володимир Васильович

Білоцерківська міська організація політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Член партії

«ВО «Батьківщина»

5.

Петрик Юрій Федорович

Білоцерківська міська організація політичної партії

«Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Член партії

«ВО «Батьківщина»

 


ІІІ. Депутатська фракція територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в місті Біла Церква Київської області

 

 

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

1.

Гламазда Володимир Михайлович

голова фракції

Територіальна організація Політичної партії

«Опозиційний блок»

в місті Біла Церква Київської області

Член Політичної партії

«Опозиційний блок»

2.

Король Андрій Петрович

Територіальна організація Політичної партії

«Опозиційний блок»

в місті Біла Церква Київської області

Член Політичної партії

«Опозиційний блок»

 


IV. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

   

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

1.

Мартинюк Сергій Іванович

голова фракції

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

Позапартійний

2.

Бабенко Володимир Миколайович

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

Позапартійний

3.

Бабенко Олександр Миколайович

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

Позапартійний

 


V. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

   

 

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

 

1.

Панасов Володимир Олексійович

голова фракції

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 

2.

Олійник Таїсія Іванівна

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 

3.

Оселедько Юрій Павлович

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 

4.

Кошель Вадим Олегович

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 

5.

Підопригора Віталій Володимирович

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 

6.

Шевченко Василь Миколайович

Білоцерківська міська організація
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Член ПП ВО «Свобода»

 


VІ. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

    

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

 

1.

Музальов Олег Олександрович

голова фракції

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 

2.

Балас Юрій Миколайович

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 

3.

Даліба Олександр Анатолійович

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 

4.

Кошляк Юрій Миколайович

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 

5.

Джегур Геннадій Васильович

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 

6.

Тищенко Андрій Сергійович

Білоцерківська міська організація
ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 

Член ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

«СОЛІДАРНІСТЬ»

 


VІІ. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

    

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

 

1.

Гейло Ігор Вікторович

голова фракції

Білоцерківська міська організація
Радикальної Партії Олега Ляшка

Член Радикальної 
партії Олега Ляшка

 

2.

Вовкотруб Володимир Григорович

Білоцерківська міська організація
Радикальної Партії Олега Ляшка

Позапартійний

 

3.

Мазуревич Дмитро Володимирович

Білоцерківська міська організація
Радикальної Партії Олега Ляшка

Позапартійний

 

4.

Підпалий Сергій Миколайович

Білоцерківська міська організація
Радикальної Партії Олега Ляшка

Позапартійний

 


VIII. Депутатська фракція Партії економічного відродження України

 

 

 

Назва місцевої організації

політичної партії

від якої обрано депутата

Партійність

 

1.

Савчук Василь Петрович

голова фракції

Білоцерківська міська організація
Політичної партії «Партія
економічного відродження України»

Член Політичної партії «Партія 
економічного відродження України»

 

2.

Іщенко Павло Дмитрович

Білоцерківська міська організація
Політичної партії «Партія
економічного відродження України»

Позапартійний

 

3.

Ореховський Олександр Петрович

Білоцерківська міська організація
Політичної партії «Партія
економічного відродження України»

Позапартійний

 

4.

Сербин Тетяна Сергіївна

Білоцерківська міська організація
Політичної партії «Партія
економічного відродження України»

Позапартійна

 


Депутатська група «ЗА СОБОРНУ БІЛУ ЦЕРКВУ»

 

1.

Гончар Анатолій Анатолійович - голова групи

 

2.

Тищенко Андрій Сергійович

 

3.

Кошляк Юрій Миколайович

 

4.

Кошель Вадим Олегович

 

5.

Оселедько Юрій Павлович

 

6.

Олійник Таїсія Іванівна

 

7.

Панасов Володимир Олексійович

 

8.

Підопригора Віталій Володимирович

 

9.

Савчук Василь Петрович

 

10.

Ореховський Олександр Петрович

 

11.

Сербин Тетяна Сергіївна

 

12.

Гейло Ігор Вікторович

 

13.

Мазуревич Дмитро Володимирович

 

14.

Підпалий Сергій Миколайович

 

15.

Вовкотруб Володимир Григорович

 

16.

Бабенко Володимир Миколайович

 

17.

Бабенко Олександр Миколайович

 

18.

Іщенко Павло Дмитрович

 

19.

Шевченко Василь Миколайович

 

20.

Даліба Олександр Анатолійович

 


Депутатська група «За розвиток  Білої Церкви»

1.

Гейло Ігор Вікторович - голова групи

2.

Бабенко Володимир Миколайович - секретар групи

3.

Вовкотруб Володимир Григорович

4.

Мазуревич Дмитро Володимирович

5.

Підпалий Сергій Миколайович

6.

Гламазда Вололимир Михайлович

7.

Даліба Олександр Анатолійович

8.

Бабенко Олександр Миколайович

9.

Ковальова Вікторія Леонідівна

10.

Шевченко Олена Олексіївна