Про затвердження положення про транспортний податок та положення про єдиний податок

Дата :
2016-02-02

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

28 січня 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 47-05-VІІ

Про затвердження положення
про транспортний податок
та положення про єдиний податок

Розглянувши подання міського голови, відповідно до Податкового кодексу України (зі змінами), пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити:
1.1 положення про транспортний податок (додаток 1);
1.2 положення про єдиний податок ( додаток 2).

2. Вважати такими, що втратили чинність п.3.1 та п.3.3 рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Біла Церква» від 22 січня 2015 р. №1395-70-VI.

3. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю  міської ради надати дане рішення  для  оприлюднення в  засоби масової інформації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Міський голова                         Г.А.Дикий