«Відкритий урок» з обрання директора

|  04. 02. 2016

Сьогодні відбулося перше засідання конкурсної комісії на посаду директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».
Претендентів двоє: Сергій Наконечний та Світлана Потильчак.  Вони обоє -заступники попереднього директора.
Щоб перемогти у конкурсі, кандидати не тільки розповідають свої біографії, а й мають  пояснити, чому саме вони гідні цієї посади, і як бачать розвиток закладу під своїм керуванням.
На засіданні були присутні представники педагогічного колективу,  батьківського комітету,  громадськості, міських ЗМІ,  депутати Київської обласної ради  В.Хмельницький, М.Запаскін, депутат міської ради В.Кошель.
Членів комісії цікавило чи будуть кандидати делегувати вчителям адміністративні повноваження, чи розглядають можливості преміювати педколектив, як планують залучати кошти на розвиток  гімназії та ін.

Світлана Потильчак сказала, що  кошти можуть надходити із благодійної допомоги батьків, з міського бюджету та від спонсорів. Натомість, Сергій Наконечний бачить шлях  не залучати батьківські кошти, а більше від меценатів.

Тепер у комісії є п’ять робочих днів, щоб визначити хто переміг.

Це перший, на черзі конкурси на:

-  начальника юридичного відділу;
- начальника управління охорони здоров’я;
- начальника  управління містобудування та архітектури;
- керівника відділу з питань землекористування;
- відділу обліку та розподілу житла;
- керівника  відділу  культури та туризму;

Всі будуть відкритими,  як і обіцяв міський голова  Г.Дикий.
З переліком всіх вакантних посад, умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, в міських друкованих ЗМІ та  у відділі кадрової роботи виконкому.
На сайті  також оприлюднено інформацію про претендентів, які хочуть взяти участь у конкурсі. Громадськість міста вже  може долучатися до  обговорення кандидатур та вносити щодо них свої пропозиції та зауваження.
Адже метою міської влади є проведення якісного  відбору кадрів та залучення найкращих фахівців до роботи.