Визначений переможець конкурсу на директора гімназії

|  08. 02. 2016

Переможцем  у конкурсі на посаду директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» визнано Сергія Наконечного. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив міський голова Геннадій Дикий.  Це перший конкурс, який відбувся відкрито.

Більшість голосів батьківського комітету ( з 32 членів -  28 віддали перевагу С.Наконечному) та 90% педагогічного колективу підтримали кандидатуру С. Наконечного. За рішенням конкурсної комісіївін перемігіншого кандидата- Світлану Потильчак.

«Сергій Наконечний працює 15 років в гімназії №1, з яких 10 –на посаді заступника директора. Гімназія є однією з найкращих навчальних закладів міста. Перед новим директором стоїть непросте  завдання: не тільки утримати  свої позиції та довіру, а й зробити заклад ще кращим» - зазначив міський голова.

В подальшому  у міськраді будуть проведені ще ряд конкурсів. Перелік всіх вакантних посад, умови конкурсу та вимоги до кандидатів розміщені тут та  у місцевих друкованих ЗМІ.

На сайті  також оприлюднено інформацію про претендентів, які хочуть взяти участь у конкурсах. Громадськість міста вже  може долучатися до  обговорення кандидатур та вносити щодо них свої пропозиції та зауваження.

Міська влада прагне проводити якісний  відбір кадрів та залучати найкращих фахівців до роботи.