Біла Церква матиме Статут

|  26. 04. 2016

25 квітня міський голова Геннадій Дикий підписав Розпорядження про створення робочої групи для розробки проекту цього важливого документа. Група складатиметься з 11 осіб, до неї залучені депутати місцевої ради, члени виконкому та експерти з громадськості. Серед них є експерт з Реанімаційного пакету реформ, який вже має практичний досвід розробки таких документів для міст Чернівці, Івано-Франківськ, Львів.  Крім того до цієї групи також буде входити Голова Громадської ради, формування якої знаходиться на завершальному етапі.

З затвердженням Статуту міста буде врегульоване питання реалізації права на громадські слухання, місцеві ініціативи тощо. В цілому громада міста матиме інструменти та можливість активно приймати участь у розвитку та житті міста.

На підготовку робочого тексту групі надається 2 місяці, до кінця червня. Далі проект буде винесено на обговорення громадськості та у фокус-групах з подальшим затвердженням депутатами Білоцерківської міської ради.