На порядку денному виконкому міської ради

|  27. 04. 2016

26 квітня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради на якому були розглянуто наступні  питання щодо життєзабезпечення міста:

1. Про залучення інвестиційних пропозицій на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті.

2. Про затвердження мережі міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік.

3. Про новий склад опікунської ради.

4. Про внесення змін до складу робочої групи для опрацювання документів, які подаються на комісію Київської обласної державної адміністрації з визначенням даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

5. Про помічника дієздатної особи, яка за станом здоров»я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

6. Про внесення змін до положення про робочу групу з питань організації надання фінансової підтримки громадським організаціям.

7. Про затвердження протоколу робочої групи з питань організації надання фінансової підтримки громадським організаціям.

8. Про утворення комісії з безпеки дорожнього руху.

9. Про організацію та проведення в м. Біла Церква змагань з велоспорту та триатлону.

10. Про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

11. Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква безоплатно зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення по бульвару Олександрійському, 101 (колишньому бул. 50-річчя Перемоги, 101) в місті Білій Церкві.

12. Про затвердження акту прийому-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви квартири № 43, що знаходиться по вулиці Шевченка, 97 в місті Біла Церква.

13. Про визначення управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради відповідальним за зберігання та розміщення на офіційному веб-сайті протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку.

14. Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відносної вартості по вулиці Павліченко, 20-б в місті Білій Церкві.

15. Про деякі питання перепланування приміщень.

16. Про деякі питання присвоєння адрес.

17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 418 від 26 жовтня 2004 року «Про надання дозволу на будівництво громадянам міста».

18. Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

19. Про звіт відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2016 року.

20. Про деякі питання щодо квартирного обліку.

21. Про замовлення комплексної схеми руху громадського транспорту м. Білої Церкви.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2016 року № 142 «Про внесення змін до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік,затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22 грудня 2015 року № 428».