Змагання з туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

|  29. 04. 2016

27 квітня, в урочищі «Голендерня»,  відбулись змагання з туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за комплексною програмою  різних видів спорту. Змагання проводяться  протягом  цього навчального  року  управлінням освіти і науки, відділом з питань фізичної культури та спорту міської ради.

Програма змагань складалась з двох етапів: командні змагання з пішохідного туризму на дистанції І класу «Смуга перешкод» та «Конкурсна програма»,  яка включала конкурс краєзнавців; конкурс медичної  долікарської допомоги;  конкурс вузлів та конкурс туристичних таборів.

У змаганнях взяли участь  20 команд , понад  200 учасників.

У загальнокомандному підсумку змагань трійка кращих закладів визначилась у такому складі:

1 місце -  гімназія №1;

2 місце  - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20;

3 місце - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 ;

Команда переможець та  призери були  нагороджені кубками та дипломами від організаторів заходу.