Міський турнір з футболу, присвячений пам’яті Героїв Чорнобиля

|  29. 04. 2016

28 квітня на стадіоні КЗ БМР ДЮСШ «Зміна» відбувся міський турнір з футболу,  присвячений пам»яті  Героїв Чорнобиля.

У змаганнях брали  участь  юнаки  2009р.н. та молодші.  Це команди:  «Фаворит» (м.Христинівка, Черкаської області), «Граніт»(Шкарівка) та   білоцерківські команди-   «Зміна-1»,  «Арсік», «Інтер» та  «Зміна-2».

За  регламентом змагань, команди грали по коловій системі в одне коло. В цікавій напруженій боротьбі, не зазнавши жодної поразки та нічиї, переможцем стали футболісти команди «Зміна-1». У грі за 2-3 місце  перемогу святкували наші гості  з Черкащини. З рахунком  6:4 вони обіграли  команду «Зміна-2».

Команди –переможці були нагороджені кубками  та медалями  від відділу з питань фізичної культури та спорту.