Про межі міста

|  23. 05. 2016

Під час прес-конференції міський голова зупинився на питанні щодо розробки та затвердження нового Генерального плану м.Біла Церква.

Проект даного плану було розроблено Державним підприємством «Науково-дослідницький інститут містобудування». Міський голова відмітив, що розроблений Генеральний план наразі оприлюднений і знаходиться на етапі обговорення.

«Представники громадськості зараз надають свої пропозиції та зауваження.Їх дуже багато, проте, конструктивні обвязково будуть враховані в документі. Всі розуміють, що це питання перспектив розвитку міста – нові інфраструктурні рішення, житлові та промислові об’єкти. І звісно, це нереально зробити в існуючих межах міста», -зауважив Геннадій Дикий.

«Я виступаю з ініціативою створення об’єднаннної територіальної громади та запрошую приєднатись до Білої Церкви найближчі населені пункти. Цей процес повністю відповаідає загальнодержавній концепції децентралізації. Вже зараз з найближчими населенними пунктами ми живемо майже однією громадою. Але це доволі однобока дружба, адже навколишні села  користуються міською  інфраструктурою, а витрати на транспорт, лікарні, навчальні заклади тощо лягають лише на Білу Церкву, зазначив міський голова.- Тому, об’єднання нової громади дозволить створити чесні умови використання інфрастуруктури міста та надасть новий поштовх до розвитку кожного населенного пункта»