Про нову структуру виконавчих органів міської ради

|  23. 05. 2016

Міський голова Геннадій Дикий поінформував, що з метою оптимізації  загальної структури виконавчих органів міської ради, апарату міської ради та її виконкому, усунення дублювання їх повноважень та забезпечення оптимізації управлінського апарату, підвищення ефективності управління  міською владою було  розроблено нову структуру. Проект оприлюднено на офіційному веб –сайті  міської ради.

«Нова структура виконавчих органів міської ради була розроблена із врахуванням досвіду міст Польщі, Литви, Латвії та провідних міст України, таких як – Вінниця, Львів. Переконаний, що дана структура надасть можливість ефективно впроваджувати Стратегію розвитку м.Біла Церква на період до 2025р.».

Міський голова також відмітив, що нова структура передбачатиме посаду заступника міського голови, основним завданням якого буде залучення інвестицій до Білої  Церкви та координація діяльності Агенції стратегічного розвитку.