«Благодійність – це особливий стан душі»

|  25. 05. 2016

18 травня лікарняні заклади міста, а також Білоцерківська міська організація Червоного Хреста України та волонтери, які надають допомогу бійцям, отримали медикаменти від благодійного фонду «Фармварта» загальною вартістю близько півмільйона гривень. Передані ліки – спазмальгетики, антибіотики, протиалергічні препарати, очні краплі, спреї проти нежитю, препарати для зниження тиску – завдяки зусиллям небайдужих людей допомагатимуть підтримувати здоров’я тим, хто цього потребує.

У приміщенні Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України, звідки, власне, й розпочався благодійний рейд, зібралися директор благодійного фонду «Фармварта» Віталій Архіпов, депутат Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб, голова Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України Галина Кожедуб, директор благодійного фонду «Час змін» Костянтин Климчук.

Віталій Архіпов розповів, що це вже друга доставка ліків для організації Червоного Хреста й така співпраця триватиме й надалі. Також у рамках співпраці з благодійним фондом «Час змін» ліки будуть передані для бійців 72-ї ОМБР, які перебувають у зоні АТО.

Очільник благодійного фонду «Фармварта» додав, що ця добра справа стала можливою завдяки сприянню Володимира Вовкторуба, депутата Білоцерківської міської ради, який взяв на себе основні витрати, пов’язані з доставкою ліків до медзакладів міста.

У свою чергу, Володимир Вовкотруб висловив вдячність усім небайдужим людям, які долучилися до цієї благородної справи, а також наголосив, що виконавча гілка влади та депутатський корпус ставлять перед собою завдання, аби ліки, які передаються безкоштовно, дійшли до кінцевого споживача дійсно безкоштовно.

«Благодійність – це особливий стан душі, близький до самопожертви. Ця допомога стане суттєвою підтримкою для людей у такий складний час, коли не вистачає коштів на продукти харчування, не кажучи вже про ліки», - відмітив Володимир Вовкотруб.

Галина Кожедуб подякувала благодійникам, а також повідомила, що всі мешканці міста в разі потреби можуть звертатися до Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України за адресою: м.Біла Церква, вул.Турчанінова, 1-А. У будні дні з 9.00 до 13.00 тут працює медико-соціальна кімната, де після консультації з лікарем можна отримати необхідний препарат.

Про те, наскільки важливим є здоров’я бійців на передовій, розповів волонтер, очільник благодійного фонду «Час змін» Костянтин Климчук.

«Хворий солдат – це прогалина в нашій обороні, а такі ліки, як спазмальгетики, антибіотики, протиалергенні препарати, – це саме те, що потрібно нашим воякам, - наголосив Костянтин Климчук. – Завдяки благодійному фонду «Фармварта», Білоцерківській міській організації Червоного Хреста України, депутату Володимиру Вовкотрубу ми маємо змогу забезпечити якісними, дієвими препаратами наших бійців, що є також великим внеском в обороноздатність нашої держави».

Цього ж дня ліки були передані міській лікарні №1 – делегацію зустрів заступник головного лікаря з медичної частини Анатолій Масло; Київській обласній дитячій лікарні №2 (головний лікар – Єлизавета Богородська) та міському центру первинної медико-санітарної допомоги №2 (головний лікар – Галина Музиченко). Медики щиро дякували за надану допомогу та наголосили, що благодійний фонд «Фармварта» - один з небагатьох, хто надає подібну допомогу в такий скрутний час.

Депутат Білоцерківської міської ради         Володимир Вовкотруб