Перше засідання ради сприяння розвитку громадянського суспільства м. Біла Церква

|  22. 06. 2016

22 червня відбулося перше засідання ради сприяння розвитку громадянського суспільства м. Біла Церква.

Цей дорадчо-консультативний орган був створений відповідно до розпорядження № 86р від 09.06.2016 року «Про утворення ради сприяння розвитку громадянського суспільства м. Біла Церква». До складу ради увійшли http://bc-rada.gov.ua/sites/default/files/rozporiadzhennia/09062016_no_86_r.zip

Основною метою створення ради є забезпечення діяльності в питаннях впровадження державної політики та системних заходів, спрямованих на реалізацію Рішення Білоцерківської міської ради від 23 березня 2016 року № 123-08-VII «Про затвердження Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року», формування сприятливого середовища для посилання ролі громадянського суспільства, залучення потенціалу його організацій до процесів формування та здійснення державної та регіональної політики, вирішення питань місцевого значення.

Основними завданнями ради сприяння розвитку громадянського суспільства м. Біла Церква є: розроблення проектів та механізмів розвитку громадянського суспільства на основі принципів Стратегії; сприяння налагодження конструктивної взаємодії міської ради з інститутами (організаціями) громадянського суспільства; підготовка на основі стратегічних напрямів реалізації Стратегії та з урахуванням пропозицій інститутів (організацій) громадянського суспільства щорічних проектів планів заходів щодо виконання Стратегії та ін.

В ході засідання присутні обговорили план роботи ради, прийняли рішення про надання пропозицій щодо проектів та проектних напрямків, які можуть бути відображені в різних стратегічних цілях. Визначили термін подання проектів  до 11 липня 2016 року.