Впровадження в місті Біла Церква системи електронних закупівель

|  22. 06. 2016

22 червня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення проекту рішення регуляторного акту «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель».

Дане положення було підготовлено за поданням  міського голови,  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про публічні закупівлі», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів»,  з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, формування конкурентного середовища та запобігання проявам корупції і зловживання службовим становищем.

Даний регуляторний акт пройшов всі необхідні процедури, був оприлюднений на  офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Положення про впровадження та експлуатацію в місті Біла Церква системи електронних закупівель містить інформацію про сферу застосування системи електронних закупівель, порядок їх здійснення та порядок оскарження результатів закупівель.

В ході засідання керуючий справами виконавчого комітету міської ради М.Антонюк наголосив на необхідності запровадження прозорості та ефективності здійснення закупівель товарів, робіт та послуг структурними підрозділами міської ради, комунальними підприємствами, установами і організаціями міста.

Присутні на засіданні «круглого столу» детально обговорили пункти положення, висловили своє бачення окремих пунктів, доповнили перелік товарів, робіт та послуг, на які дія даного положення не поширюється.

По закінченню обговорення М.Антонюк запропонував винести проект рішення на погодження постійної комісії міської ради з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації з подальшим розглядом на сесії міської ради з урахуванням наданих пропозицій щодо змін та доповнень до проекту рішень. Наголосив на необхідності до 01 серпня ц.р. учасникам процедури закупівель зареєструватися на електронних майданчиках.

В заході взяли участь голови постійних депутатських комісій міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, радники міського голови, начальники управлінь і відділів міської ради та її виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств та представники організацій і установ міста.