Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста

|  23. 06. 2016

23 червня  відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

В ході засідання було проаналізовано стан доступності будинків і споруд для маломобільних груп населення, а саме: житлових будинків №№ 38, 44 по вул. Павліченко,  будинку № 17 по вул. Шолом-Алейхема, № 45 по вул. Героїв Крут, № 83 по вул. Некрасова, № 62 по вул. Ярослава Мудрого ; дошкільного навчального закладу № 28 «Горобинонька»; Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»; нотаріальної контори по вул. Банковій, 5.

Присутні обговорили питання щодо реалізації комплексу заходів зі створення умов безперешкодного доступу до об’єктів залізничної інфраструктури станції «Біла Церква» осіб із обмеженими фізичними можливостями  та  питання  включення в план заходів реконструкції існуючого пішохідного моста через залізничні колії станції «Біла Церква», з улаштуванням підйомників (ліфтів).

Також було прийнято рішення щодо доведення пандусів у  збудованих чи реконструйованих в 2015-2016 р.р. об’єктах архітектури до чинних будівельних норм.

На заході були присутні представники громадськості.