П О Л О Ж Е Н Н Я про конкурс на кращу клумбу, створену підприємствами, організаціями, установами на своїх прилеглих територіях до Дня міста

Дата :
2016-07-15

Конкурс проводиться згідно  з рішенням міськвиконкому від 14.06.2016 р. № 238 «Про проведення міського конкурсу на кращу клумбу до Дня міста»

Координатори конкурсу:

- відділ  охорони  навколишнього  природного  середовища Білоцерківської міської ради (Гончаренко А.А.)

тел. 5-55-37, 5-40-42.

І. М Е Т А

Покращення благоустрою та екологічного стану міста, квітниково-декоративне оформлення площ, вулиць, скверів, зелених зон міста.

ІІ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Конкурс відбудеться 06 - 08 вересня 2016 року до Дня міста.

В конкурсі беруть участь підприємства, організації, установи, медичні та навчальні заклади, клуби за місцем проживання, заклади торгівлі та побутового обслуговування міста.

До конкурсу допускаються клумби, квітники, альпінарії створені  на прилеглих територіях підприємств, установ, організацій міста.

ІІІ. УМОВИ КОНКУРСУ НА КРАЩУ КЛУМБУ

Учасники  конкурсу пропонують на огляд журі клумби, квітники, килимові композиції, альпінарії створені з високою декоративною якістю, гармонійністю, фантазією та смаком.

При оцінці клумб та квіткових композицій буде враховано:

- підбір асортименту  та вишуканий смак дизайнера;

- гармонійність квіткової композиції до архітектурного ансамблю вулиць;

- яскравість та кольорова гама клумби, квітника;

- рівень видової та сортової насиченості асортименту, інше.

ІV. ЖУРІ КОНКУРСУ

Для визначення переможців конкурсу створено журі з 7-ми осіб.

Голова журі: Гнатюк В.В. – заступник міського голови.

Члени журі: Гончаренко А.А. – начальник відділу охорони  навколишнього   природного  середовища   міської ради; Гапонова Т.В.- інспектор відділу охорони  навколишнього природного  середовища   міської ради, Колотницька А.В.-  начальник відділу з благоустрою управління житлово-комунального господарства міської ради, Щербань Л.О. –  завідуюча   сектора    виховної   роботи   та  позашкільної  освіти  управління освіти і науки;  Сорока В.І. – головний спеціаліст відділу планування та забудови управління містобудування  та архітектури міської ради;  Кропивницька І.В. –  заступник голови Президії Білоцерківської міської  організації Українського товариства охорони природи.

V. НАГОРОДЖЕННЯ

Оцінка конкурсу на кращу  клумбу, квітник, альпінарій проводиться по слідуючим категоріям учасників:

- підприємства, установи, організації;

- загальноосвітні школи та гімназії;

- інститути, технікуми, професійні училища, позашкільні заклади;

- заклади охорони здоров′я;

- заклади торгівлі та побутового обслуговування.

В кожній категорії передбачено  три нагороди. Переможці отримають призи та дипломи.

Підведення підсумків конкурсу відбудеться  10.09.2016 р. на торговій площі на святковій сцені до Дня міста. Про час підведення підсумків конкурсу буде повідомлено додатково.

Начальник відділу охорони на вколишнього
природного середовища міської ради                                                        А.А.Гончаренко