Міська влада готує Програму підтримки ОСББ

|  20. 07. 2016

Під час прес-конференції міський голова  Геннадій Дикий відмітив: «Міська влада готує зміни до Програми підтримки ОСББ, яка передбачатиме відшкодування до 40% обсягу кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. У серпні ц.р. оновлена Програма буде винесена на розгляд Білоцерківської міської ради і, сподіваюся, підтримана депутатами».

З урахуванням паралельної дії державної програми енергоефективності загальний обсяг відшкодування на енергоефективне обладнання та матеріали може сягнути від 80% до 100%.

Міський голова нагадав, що державна програма також передбачає відшкодування 40% суми кредиту для ОСББ. Якщо в складі ОСББ є отримувачі субсидій, таке ОСББ отримує відшкодування у більшому розмірі (до 70% залежно від кількості мешканців, які отримують субсидії).  Оскільки, саме матеріали та обладнання складають основну частину витрат в проектах з термомодернізації будівель, мешканцям залишиться вкласти відносно незначні кошти.

«Закликаємо створювати ОСББ, асоціації ОСББ, готувати проекти з термомодернізації будинків, залучати кошти на заходи з енергозбереження і зменшувати фінансові витрати на опалення. Після прийняття змін до міської Програми підтримки ОСББ мешканці міста отримають унікальні умови, які за мінімальних вкладень дозволять суттєво скоротити витрати вже цієї зими, - відмітив міський голова. - Ми вивчали аналогічний досвід в інших містах України і переконалися в ефективності таких заходів».