Оголошення!

Дата :
2016-08-19

Запрошуємо суб’єктів господарювання, які працюють у сфері пасажирських перевезень, подати заяви на укладання тимчасових договорів по обслуговуванню міських автобусних маршрутів. Перелік маршрутів згідно проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про укладання договорів з автомобільними перевізниками».

Заяви у довільній формі подати до 12-00 23.08.16 у відділ промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради.

До заяви додається копії: ліценції на надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів автомобільним транспортом, відомості про матеріально технічну базу (у довільній формі) та перелік транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршруті.

Керуючий  справами виконавчого комітету
міської ради                                                                                 М.С.Свірський