Дорогі білоцерківці! Вітаю Вас з Днем Державного Прапора!

|  23. 08. 2016

Ще на початку минулого сторіччя поет Мстислав Рус писав

Прапор Русі повиває Синьо - жовтий, золотом тканий.
А над ним завіт сіяє
Нам ще Мономахом даний
Гей! Єднайтесь рідні діти
Бо в єдності наша сила.
Єдність може лиш злучити,
Що негода розлучила.

Синьо - жовті, блакитно - золоті кольори майоріли на символах Великих князів Київських, вони сяяли на хоругвах Війська Запорізького. Сьогодні ці кольори сонця і неба, моря і пшениці гордо піднімаються над нашими співвітчизниками, що захищають цілісність нашої держави на сході країни. Наші з вами земляки з 72-ої і 93-ої бригад, що на сьогоднішній день стали вже легендарними, захищають кольори нашого прапору, що вже давно перестав бути просто символом Держави, а є символом єднання, боротьби за майбутнє наших дітей і наше з вами мирне життя.

Наш прапор є символом змін в країні, які стають можливими завдяки тому, що ми почали по іншому дивитися на Державу. Ми всі маємо пам'ятати, якою ціною було виборене це право, скільки життів, в тому числі і жителів нашої з вами малої батьківщини, було покладено заради того, щоб ми мали можливість сьогодні вшанувати наш стяг. Ми маємо пам'ятати кожного з них... Ми маємо бути гідними їхнього подвигу.

Я, як мер, хочу вивести роботу місцевої громади на найвищий рівень прозорості і довіри між владою і людьми. Це неможливо зробити зусиллями однієї людини. Це робота моя і кожного з вас.Це діалог і компроміс. Це співпраця і контроль. І ми з вами робитимемо це. Робитимемо щоб ніколи у нас з вами не виникло почуття сорому, коли ми будемо дивитися на наш синьо-жовтий прапор. Прапор нашої Держави, символ нашої Єдності і Свободи.

Зі святом дорогі земляки, гості нашого міста і ті для кого наше місто стало рідним! Слава Україні!

Міський голова                                                          Геннадій Дикий