Засідання круглого столу "Україна між минулим і майбутнім"

|  23. 08. 2016

До 25-ої річниці проголошення Незалежності України у Білоцерківському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели засідання круглого столу "Україна між минулим і майбутнім".

У круглому столі взяли участь: керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський, начальник управління соціального захисту населення міської ради Тетяна Велігорська, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості.

У вступному слові керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський, зазначив, що 25 років тому українці остаточно визначилися з питанням щодо незалежності своєї держави і сьогодні країна впевнено рухається вперед. "Ми всі хочемо жити у незалежній демократичній європейській державі, це ні в кого не викликає сумнівів", - підкреслив він та закликав учасників круглого столу до обговорення "основних тенденцій розвитку нашої країни на шляху незалежності, визначення як основних досягнень, так і недоліків, адже їх визнання спонукає до пошуку більш досконалих форм життєдіяльності держави".

В ході засідання був обговорений розвиток місцевого самоврядування, адже це є важливим кроком у становленні незалежності України. Присутні брали активну участь в обговоренні питань, висловлювали свою точку зору.