Протокол засідання «круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради про внесення змін до Правил приймання стічних вод у систему каналізації м. Біла Церква

Дата :
2016-09-21

засідання «круглого столу»
 з обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до Правил приймання стічних вод у систему каналізації м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року № 424»

Дата:

20.09.2016 р.

відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради

Актовий зал  -  початок о  11.00 год.

Присутні:

Пахольчук Сергій Іванович – заступник міського голови

Бойко Тетяна Юріївна – перший заступник директора ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Антонова Галина Володимирівна – директор комерційний ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Декало Людмила Іванівна – начальник юридичного відділу ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Низенко Надія Дмитрівна – в.о. начальника ВОНС ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Запрошені:

Тютюнник Іван Федорович – голова коаліції громадських організацій міста Біла Церква «Громадська довіра»., член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, депутат Білоцерківської міської ради

Фастівський Вадим Петрович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Трайдент», член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, депутат Білоцерківської міської ради

Чаус Іван Володимирович – виконавчий директор Білоцерківської міської  організації роботодавців

Александров Олександр Олександрович – громадська організація « Україна - мати рідна моя».

Представники підприємств: КП "Білоцерківхлібопродукт", ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль", ТОВ "Білоцерківські будматеріали", ТОВ "Білоцерківський домобудівельний комбінат", ПрАТ "РОСАВА", ТОВ "Маревен Фуд Україна" та                            ТОВ "Молочна компанія "МІЛК ЛАЙМ".

Головуючий на засіданні "Круглого столу" – Пахольчук С.І.

Секретар: Низенко Н.Д.

Порядок денний:

Обговорення  проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року №424».

Слухали :

Пахольчук С.І. відкрив засідання круглого столу та повідомив присутніх про основний зміст проекту рішення регуляторного акту «Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року №424» та мету його прийняття.

Бойко Т.Ю. доповіла, що проект даного регуляторного акту  розроблено у зв'язку із неодноразовим наріканнями підприємств міста  на встановлені норми допустимих концентрацій в стічних водах, які затверджені рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року №424 в Правилах приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква.

Враховуючи звернення підприємств, ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА"  в свою чергу звернулося до Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторський інститут міського господарства (далі – Науковий інститут, який має значний досвід роботи та освічених фахівців у сфері міського господарства),  з проханням провести аналіз роботи каналізаційних очисних споруд м. Біла Церква та надати рекомендації щодо коригування Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, а саме положень  даних Правил, в тому числі і положень відносно показників  допустимих концентрацій забруднюючих речовин у стічних водах, які скидаються до міської каналізації.

Науковий інститут здійснивши роботи, надав ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» рекомендації щодо коригування Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква.

Дані рекомендації пропонуються врахувати при внесені змін у Правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква.

Антонова Г.В. доповіла, що у разі прийняття рішення про внесення змін у Правила приймання стічних вод у систему каналізації міста Біла Церква, підприємствам міста будуть встановлені інші  показники якості допустимих концентрацій забруднюючих речовин у стічних водах – по трьох показниках. Всі інші показники залишаться без змін. Зміна даних показників не призведе до покладення значного навантаження на підприємства міста.

В обговорені питання приймали участь представники  підприємств:
КП "Білоцерківхлібопродукт", ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль",ТОВ "Білоцерківський домобудівельний комбінат", ПрАТ "РОСАВА", ТОВ "Маревен Фуд Україна" та ТОВ "Молочна компанія "МІЛК ЛАЙМ" .

В результаті обговорення даного регуляторного акту присутніми та запрошеними не було надано зауважень щодо його положень. В процесі розгляду представниками ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» було надано пояснення на виниклі запитання.

Пахольчук С.І. запропонував рекомендувати винести проект рішення на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Вирішили: рекомендувати винести проект рішення на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Головуючий                                           С.І. Пахольчук

Секретар                                                 Н.Д. Низенко