Меморіальною дошкою вшановано загиблого учасника АТО Олександра Шикеру

|  27. 09. 2016

26 вересня в м. Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України, військовослужбовцю 58-ї окремої мотопіхотної бригади Олександру Шикері. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківської ЗОШ I-III ступенів №11, випускником якої був загиблий білоцерківець.

Олександр Шикера проходив службу в 13-му oкремому мотопіхотному батальйоні. Брав участь у виконання службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на території східних областей України та загинув 28 травня 2016 року в районі населених пунктів Верхньоторецьке — Новоселівка Друга (Ясинуватський район) Донецької області. У загиблого залишилась дружина та маленька донька.

На відкритті меморіальної дошки перед присутніми виступив міський голова Геннадій Дикий. Він висловив слова вдячності батькам загиблого військовослужбовця за те, що вони виховали справжнього героя. «Саме такі патріоти як Олександр є взірцем для майбутніх поколінь. Вони боронять нашу державу від агресора та забезпечують спокій і мирне небо нам та нашим дітям», - відмітив міський голова.

Під час заходу виступив військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату Ігор Богданевич. Він зауважив, що Олександр Шикера, є справжнім захисником України – відданим патріотом та прикладом чоловічої мужності для підростаючого покоління, адже не шкодуючи власного життя став на захист нашої держави та загинув заради миру в Україні.

Представниками української православної церкви було освячено меморіальну дошку на честь героя–білоцерківця.  Присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

В заході взяли  начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик, педагоги та учні Білоцерківської ЗОШ I-III ст. №11, рідні та друзі загиблого, представники громадськості і журналісти ЗМІ.