Святкування Дня захисника України

|  18. 10. 2016

14 жовтня, з нагоди святкування Дня захисника України в Білій Церкві, відбувся ряд святкових заходів.

Так пройшов  мітинг біля стели Героям Небесної Сотні.  На мітингу були присутні військові, ліцеїсти місцевої гімназії №2, учні білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга», працівники рятувальних служб Білої Церкви, представники громадських організацій та представники місцевої влади.

Присутні  на заході міський голова Г. Дикий, учасник АТО О. Прилуцький та голова міського осередку ВГО «Молода Просвіта» К Климчук, виголосили промови з нагоди свята і привітали всіх присутніх. До стели Героїв Небесної Сотні були покладені букети квітів. Пам’ять полеглих захисників було вшановано хвилиною мовчання.

Цього ж дня, в приміщенні Київського академічного обласного театру імені П. К. Саксаганського, відбувся урочистий концерт з нагоди свята. На заході був присутній міський голова, який вручив грамоти виконавчого комітету Білоцерківської міської ради представникам силових  структур, а також двом учням Білоцерківських освітніх закладів. Геннадій Дикий у своєму вітанні зазначив важливість внеску кожного свідомого громадянина у справу захисту нашої Вітчизни, відмітивт неоціненний подвиг наших військових у зоні АТО та подякував за міцний тил за участі волонтерів і небайдужих громадян.

Також привітальне слово сказав військовий комісар Білоцерківського об’єднаного міського комісаріату – Ігор Богданевич. Він також привітав присутніх і вручив нагороди деяким військовослужбовцям, частина нагород, на жаль, були вручені посмертно.

Артисти привітали захисників вокальними і хореографічними номерами.

Того ж дня у парку культури і відпочинку ім Т Г Шевченка також пройшли святкові заходи. Вихованці школи мистецтв №1 провели святковий концерт. Представники волонтерської організації БВГ разом з військовими і управлінням соціального захисту населення міської ради, облаштували польову кухню і частували присутніх польовими стравами.