Безпритульні громадяни матимуть місце обігріву взимку

|  20. 10. 2016

19 жовтня відбулося засідання оперативного штабу з питань координації роботи установ і закладів міста Біла Церква в осінньо-зимовий період 2016-2017 років щодо  запобігання замерзанню і переохолодженню бездомних осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації.  Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

Максим Свірський відмітив, що з метою реагування на ситуацію, що може скластися в  періоди несприятливих погодних умов та запобігання випадків переохолодження і обмороження людей, міська влада, спільно з різними службами міста  та структурними підрозділами міської ради, проводить комплекс заходів щодо підготовки до облаштування пунктів обігріву в м. Біла Церква.

В ході засідання перед присутніми виступила начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Тетяна Велігорська. Вона повідомила про проведену підготовчу роботу щодо запобігання замерзанню і переохолодженню бездомних осіб. Так, основними напрямами цієї роботи  є:

- здійснення заходів щодо забезпечення гарячим харчуванням зазначеної категорії осіб. Визначено заклад в якому планується закупівля гарячих обідів - їдальня ТОВ «УТОС». Також, харчування даних громадян в м. Біла Церква буде здійснювати  Білоцерківська міська громадська організація Червоного Хреста. Харчування гарячими стравами буде надаватися  п’ять разів на тиждень в основному пункті обігріву, що планується розгорнути в районах центрального пляжу,  залізничного вокзалу та Критого ринку.

- забезпечення теплим одягом та взуттямбездомних осіб та ін.

Тетяна Велігорська зазначила, що у період з 20 грудня 2016р. по 19 січня 2017 р. гаряче харчування зазначеним категорія осіб буде надаватися щоденно.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради відмітила, що в Білій Церкві, на постійній основі,  працюють 11 соціальних патрулів, які зобов`язані виявляти загрози переохолодження та замерзання бездомних осіб та осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. На зимовий період їх кількість буде збільшено вдвічі.

В заході взяли участь представники Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області та відділу ГУ ДСНС України в Київській області, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради і представники Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України.