«Ще вчора цивільний - сьогодні захисник Вітчизни»

|  20. 10. 2016

20 жовтня в м. Біла Церква проведено День призовника «Ще вчора цивільний - сьогодні захисник Вітчизни» з нагоди урочистих проводів юнаків міста до лав  Збройних Сил України.

Свято організовано відділом у справах сім`ї та молоді міської ради спільно з  Білоцерківським об`єднаним військовим комісаріатом.

Перед початком заходу близько 200 юнаків Центру військово-патріотичного виховання «Звитяга» та 12 призовників мали можливість познайомитися з життям та побутом військової частини. Вони оглянули військову техніку, казарми, їдальню та відвідали музей Бойової слави 72 окремої механізованої бригади.

Доречно відмітити,  що сьогодні серед допризовної молоді не тільки юнаки, а й дівчата. Тому, корисним і слушним для них було практичне застосування знань з надання першої долікарської допомоги.

В ході урочистої програми перед присутніми виступив міський голова Геннадій Дикий.

Він побажав юнакам легкої служби, бути мужніми, дисциплінованими,  чесними,  витривалими та гідно служити в лавах Збройних Сил України.

Міський голова зауважив, що бойові дії на Сході України призвели до того, що професія військовослужбовця стала однією з найбільш затребуваних та престижних в нашій державі. Загроза державній цілісності та суверенітету країни стали причиною того, що багато українців переглянули своє ставлення до захисників Вітчизни. На сьогоднішній день чоловіки в найкоротші терміни опановують військову справу та прямують служити до зони антитерористичної операції.

Геннадій Дикий, під час урочистостей, вручив призовникам пам`ятні подарунки – універсальні мобільні батареї Powerbank.

З вітальним словом перед присутніми виступив військовий комісар Білоцерківського об`єднаного військового комісаріату, підполковник Ігор Богданевич та вручив призовникам повістки.

Також, з напутніми словами та побажаннями виступив учасник  антитерористичної операції  на Сході України  Сергій Бондар.

Окрасою свята стали виступи ансамблю Білоцерківського національного аграрного університету,  учениці Білоцерківської школи мистецтв № 5 – учасниці проекту «Голос діти» Валерії Хоменко та народного ансамблю сучасного танцю «Пріма».

В ході урочистої програми юнаки-призовники мали змогу прийняти участь в конкурсах на розбирання та складання військової зброї.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, юнаки та дівчата допризовного та призовного віку та журналісти місцевих ЗМІ.