Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування»

Дата :
2016-10-20

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської  діяльності», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування»

Даний  проект регуляторного акту  розроблено  з  метою приведення  тарифу на проїзд  у міському  громадському  автотранспорті  до  економічно  обґрунтованого рівня.

З проектом рішення та аналізом  впливу  регуляторного акту можна ознайомитися  на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у відділі промисловості, енергетики, транспорту та  зв’язку управління  економіки міської  ради, т/ф 39-28-62.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та  аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою: 09100, м. Біла Церква, вул.Я.Мудрого 15, кабінет №8, з 9-00 до 18-00 год. щодня (крім суботи та неділі) та електронному вигляді за  адресою: http://www.promtranszv_bts_mvk@ukr.net Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», телефон/факс 7-29-00,  з 8-00 до 17-00 год.,

Керуючий  справами
виконавчого комітету  міської  ради                                             М.С.Свірський