Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті»

Дата :
2016-10-20

Відповідно до Закону України «Про міський електричний транспорт», п.п.2 п.а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської  діяльності», наказу Міністерства інфраструктури України від 25 листопада 2013 року № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)», рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 14 червня 2016 року № 237 «Про затвердження інвестиційного договору на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті», виконавчий комітет міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету  міської ради «Про тариф на  проїзд у  міському електричному  транспорті».

Даний  проект регуляторного акту  розроблено  з  метою приведення  тарифу на проїзд  у міському  електричному  транспорті  до  економічно  обґрунтованого рівня.

З проектом рішення та аналізом  впливу  регуляторного акту можна ознайомитися  на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у Комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та  аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою: 09108 м. Біла Церква, пр. Леваневського 135 а, Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», телефон/факс 7-29-00,  з 8-00 до 17-00 год.,  щодня (крім суботи та неділі).

Керуючий  справами
виконавчого комітету  міської  ради                                             М.С.Свірський