Постівий Сергій Олександрович

ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

Дата народження: 24.01.1987 р.

Вік: 29 років

Місце народження: м. Черкаси, Україна.

Громадянство: Українець

Постійне місце проживання: м. Обухів, Київської області.

Сімейний стан: одружений

Освіта:

Найменування учбового закладу

Факультет або відділення

Рік

вступу

Рік закінчення

Спеціальність

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту

Правознавство

2009

Юрист, Диплом спеціаліста  з відзнакою -                       серія ЕР № 37015434.

Інститут законодавства Верховної Ради України

Спеціаліст законодавчої діяльності

Професійна діяльність

Початок /закінчення роботи (місяць, рік)

Організація, підрозділ

Обов’язки

2008 -2009

Відділ планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель у Черкаській області.

Провідний спеціаліст відділу, державний інспектор з контролю за використанням та охороню земель у Черкаській області

Юридичний супровід внутрішньої документації, претензійно позовна робота, аналіз інспекторської діяльності, робота зі зверненнями громадян, представництво в судах.

2009 -2009

Управління з контролю за використанням та охороною земель у Черкаській області

Головний спеціаліст юрисконсульт Управління з контролю за використанням та охороною земель у Черкаській області.

2009 -2011

Приватний підприємець

Вид діяльності - Нотаріальна та інша юридична діяльність

Претензійно позовна робота, представництво в судах, робота з органами державної влади та ін.

2011-2013

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВелМарк»

Юрисконсульт

Підготовка та оформлення договорів з юридичними, фізичними особами, державна реєстрація підприємства; внесення змін до статутних документів підприємства, ведення кадрової роботи на підприємстві; представництво в судах, робота з органами державної влади та ін.

2013-2015

Верховна Рада України

Помічник-консультант народного депутата України

Супровід законотворчої діяльності, участь в розробці законопроектів та інших актів Верховної Ради України; документальний супровід  роботи народного депутата України в Комітетах Верховної Ради України  з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради УкраїниДержавного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та комітеті у закордонних справах.Взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування, організація роботи приймалень народного депутата України.

Білоцерківська міська рада Київської області

Радник міського голови,

виконуючий повноваження начальника юридичного управління міської ради

Аналіз проектів рішень сесії міської ради та виконавчого комітету, підготовка текстів окремих проектів рішень міської ради,  підготовка проектів  листів  міського голови, представництво інтересів міської ради в судах, інші завдання визначені міським  головою.

ВОЛОДІННЯ МОВАМИ:

Українська – рідна

Російська – вільно

Англійська – середній

ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ:

Досвідчений користувач ПК, MS Office (Word, Exсel, Access, PowerPoint, Outlook), Internet (MS Explorer, MozillaFirefox, Opera, Safari), E-mail (Outlook Express), PowerPoint, інформаційно правові системи – «Ліга:Закон», «Законодавство України» тощо.

ОСОБИСТІ  ЯКОСТІ:

Відповідальний, пунктуальний, комунікабельний, вмію працювати в команді, знаю етикет ділового спілкування.