Юні грації змагалися за звання чемпіона

|  05. 12. 2016

З 01 по 03 грудня  в приміщенні спортивного комплексу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ „Юність” відбувся Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з художньої гімнастики, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Володимира Баженкова.
На урочистому відкритті учасників та гостей  привітали заступник міського голови О.І. Настіна  та заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»  Г.В. Верзун.

В змаганнях взяли участь близько 170 грацій, які виступали по програмі МСУ, КМС, І, ІІ, ІІІ розрядів. Це команди Запорізької, Закарпатської, Київської, Полтавської, Харківської областей  та м. Біла Церква. Протягом трьох днів юні грації змагались  за звання чемпіона в особистій першості та в групових вправах.

Переможцями стали:

Групові вправи І розряд . Багатоборство – м. Біла Церква (КЗ БМР ДЮСШ «Юність»)
Групові вправи ІІ розряд . Багатоборство – Харківська область
Групові вправи ІІІ розряд . Багатоборство – м. Біла Церква (КЗ БМР ДЮСШ «Юність»)
Групові вправи КМС . Багатоборство – Київська область ( обл.ДЮСШ  «Спартак»)
Багатоборство ІІІ розряд – Кепич Ліана, Біла Церква, ДЮСШ «Юність»
Багатоборство ІІ розряд  - Безсмертна Мілана , Харківська обл.
Багатоборство І розряд  - Ціцак Ольга, Закарпатська обл.
Багатоборство КМС - Федьо Карина, Закарпатська обл.
Багатоборство МСУ - Лєнкова Анастасія , Харківська область

Всі переможці та призери були нагородженні дипломами, медалями  від центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

В заході взяли участь начальник відділу міської ради з питань фізичної культури і спорту В.М.Коросько, директор ДЮСШ «Юність», заступник голови Київського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України В.В. Корнієнко та ін.