КРВ Асоціації міст України в Білій Церкві

|  06. 12. 2016

05 грудня в Білій Церкві  відбулося чергове засідання загальних зборів Київського регіонального відділення Асоціації міст України .

В засіданні взяв участь голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, який поінформував присутніх про економічну ситуацію області на кінець 2016р. та окреслив перспективи розвитку на наступний рік. Зокрема, наголосив, що зараз вкрай необхідно об’єднати зусилля органів державної влади та місцевого самоврядування Київщини, аби випрацювати концепцію розвитку регіону й кожного з населених пунктів області, скоординувавши спільні дії на наступні кілька років,  які передбачатимуть можливість використовувати як власний потенціал і кошти, так й залучати зовнішні ресурси.  Такий документ має бути механізмом пришвидшення проведення реформ та пріоритетно передбачити спрямування коштів на розвиток тих регіонів Київщини, які є депресивними.

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий привітав учасників заходу,  зазначив присутніх, що місто зацікавлене у співпраці з установами й органами  різних рівнів,  бізнесом, громадськими організаціям та іншим структурами, зокрема, і з Асоціацією міст України. Акцентував увагу, що Біла Церква вже вибрала курс свого розвитку й вже розпочала роботу по впровадженню реформ міського значення в ряді сфер життєдіяльності, на що й розробляються відповідні проекти по залученню коштів.

Під час засідання присутні обговорили питання процесу децентралізації в області в рамках проекту ПУЛЬС та ознайомилися з інформацією щодо перебігу «Децентралізаційного марафону»  в   Київській області.

Члени Київського регіонального відділення Асоціації міст України також опрацювали інформацію про виконання рішень попередніх загальних зборів від 28.10.2016р., обрали делегатів  на конференцію Асоціації міст України, яка відбудеться 09 грудня ц.р. та ін.