Впровадження системи електронного документообігу йде за планом

|  06. 12. 2016

06 грудня 2016 року відбулась відеоконференція в Skype з представниками Компанії «Софт Експаншен Україна», яку провів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході відеоконференції обговорювались питання впровадження системи електронного документообігу у виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради. На сьогодні одним із пріоритетів міста Біла Церква є розвиток інформаційного суспільства, яке можна визначити як орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на формування інноваційної моделі розвитку високотехнологічного суспільства, в якому кожен житель має можливість створювати і накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися та обмінюватися ними, щоб дати змогу кожному білоцерківцю повною мірою реалізувати свій потенціал для забезпечення особистого і суспільного розвитку та підвищення якості життя в місті.

В процесі обговорення вирішено ряд технічних питань та заплановано проведення 14 грудня навчання роботі в системі електронного документообігу для представників структурних підрозділів виконкому.