Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Шановні білоцерківці!

|  07. 12. 2016

Відомий американський політолог Россистор Клінтон казав:

"Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування, самоврядування - без конституційності, конституційності - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу."

Сьогодні відзначається День місцевого самоврядування.

Це свято, притаманного українцям способу життя, в основі якого - самоврядне суспільство, давня традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі, вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями.

Це день, що знаменує і відзначає активну участь широких мас населення в управлінні. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Це свято є для громадянського суспільства особливим ще й тому, що лише зараз було втілено в життя якісні зміни у системі місцевого самоврядування – розпочато процес децентралізації.

Громадяни вперше отримати можливість делегувати своїм представникам на місцевому рівні реальні повноваження, які сприятимуть формуванню самодостатніх громад, як основи сильної та заможної європейської України.

Нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто щасливим й багатим. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил та наснаги на добрі справи!

Бажаю усім терпеливості, твердості духу та упевненості у власних силах, задля утвердження справжніх ідеалів народовладдя! Щастя вам, добробуту та мирного сьогодення!