Міська влада робить все можливе, проте має бути готовою до будь-якої ситуації

|  17. 01. 2017

У зв’язку із поривом на тепломережі ТЕЦ-місто, який виник 17 січня ц.р., на засіданні виконавчого комітету міської ради  було прийнято термінове рішенняпро вжиття невідкладних запобіжних  заходів в умовах загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Рішення прийнято з метою  локалізації аварійної ситуації, яка сталася внаслідок пошкодження труби магістральної мережі теплопостачання «ТЕЦ – місто», запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру, проведення ремонтно-відновлювальних робіт й відновлення теплопостачання до житлових та інших будинків масивів Леваневського і Томилівський.

Враховуючи той факт, що теплопостачання припинено о 11.30 годині 17.01.2017 року, мінусову температуру повітря та можливий перебіг ситуації, визнано, що аварійна ситуація, яка сталася внаслідок пошкодження труби магістральної мережі теплопостачання «ТЕЦ  - місто», з 11.30 годин 18 січня 2017 року може класифікуватися як надзвичайна ситуація техногенного характеру місцевого рівня.

Тому, у відповідності до Положення про Білоцерківську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.01.2016 року № 32, встановлено для міської ланки режим функціонування підвищеної готовності.

Безпосереднє керівництво виконанням аварійно-відновлювальних робіт, спрямованих на локалізацію аварійної ситуації та  відновлення теплопостачання до житлових та інших будинків масивів Леваневського та Томилівський, покладено на директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» Скурідіну Н.В.

У разі виникнення необхідності зливу теплоносіїв з внутрішньо будинкових систем опалення і утворення реальної загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, для безпосереднього управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами, спрямованими на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації та відновлення теплопостачання до житлових і інших будинків масивів Леваневського та Томилівський,керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначено, згідно з розподілом обов’язків, заступника міського голови Пахольчука С.І.

Виконання повноважень спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій покладено на міську комісію виконавчого комітету міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та ін.

«Міська влада вживає всіх можливих заходів, аби не допустити надзвичайної ситуації,- наголосив міський голова Геннадій Дикий. – Порив виявлено, встановлені спеціальні затулки, теплоносій на ділянці аварії відкачано та розпочато  ремонтні роботи. Аварійна бригада технічно забезпечена всіма  необхідними матеріалами, тому сподіваємося, що фахівцям в найшвидші терміни вдасться ліквідувати  аварію».