Оголошення про укладання договорів з автомобільним перевізником

Дата :
2017-01-23

Запрошуємо суб’єктів господарювання, які працюють у сфері пасажирських перевезень, подати заяву на укладання тимчасового договору по обслуговуванню міського автобусного маршруту загального користування, згідно проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про укладання договору з автомобільним перевізником».

Заяву у довільній формі подати до 14-00 год. 24.01.17 р. до відділу  транспорту та зв’язку  міської ради.

До заяви додається: копія ліценції на надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів автомобільним транспортом, відомості про матеріально технічну базу (у довільній формі) та перелік транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршруті.

Керуючий  справами виконавчого комітету
міської ради                                                                                                            М.С.Свірський