Інформація для жителів міста, благодійних організацій, суб'єктів господарювання та інших зацікавлених осіб, що здійснюють заходи по формуванню і відправці гуманітарної допомоги до Донецької та Луганської областей

Дата :
2017-02-15

На виконання доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 06.02.2017 року № 10-04.3-05/624 «Щодо недопущення розповсюдження вірусу АЧС» з метою недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней територією України при поставках гуманітарної допомоги на територію Донецької та Луганської областей Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві повідомляє:

1. Не допускати відправлення усіх видів м'ясних продуктів (крім консервів промислового походження з відповідним маркуванням виробника), отриманих від домашніх і диких свиней, які не піддавались обробленню, що гарантує знешкодження вірусу АЧС, а також продукти забою свиней домашнього приготування у сирому, замороженому, солоному, в'яленому, вареному, сирокопченому вигляді з неблагополучних щодо АЧС територій.

2. Працівники Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві при проведенні завантаження харчової продукції до автотранспорту перед її відправкою до Донецької та Луганської областей будуть забезпечувати здійснення обов'язкового контролю за дотриманням усіх норм чинного законодавства.

3. За додатковою інформацією звертатись до Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві вул. Товарна, 27. 61023