Звіт про роботу депутата Білоцерківської міської ради Баласа Юрія Миколайовича.

Дата :
2017-02-14

Балас Юрій Миколайович, депутат Білоцерківської міської ради VII скликання, член постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

1.Взяв участь у роботі 20 (з 23; 3 пропуски – за заявою з поважної причини) засіданнях сесії Білоцерківської міської ради.

2.Направив 10 депутатських звернень  до міського голови,  3 звернення до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, та 3 звернення до Міністерства юстиції.

3.Взяв участь у роботі 16 (з 17) засідань постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

4.Член тимчасової депутатської комісії по розгляду та підготовці Положення( в новій редакції) «Почесний громадянин міста Біла Церква».

5.Направив 8 депутатських звернень до органів місцевого самоврядування, по 4 з яких питання вирішені, по іншим зверненням  – питання будуть вирішення за умови виділення коштів з міського бюджету.

6.Сприяв реконструкції лівневої дворової каналізації та повному відновленню асфальтного покриття за адресою вул. Леваневського, 65.

7.Організував висадку дерев та кущів під час толоки у квітні 2016 року на масиві Леваневського.

8.Направив 30 000 грн. депутатського фонду на виплату матеріальної допомоги  двадцяти чотирьом мешканцям м.Білої Церкви, які потребували коштів на лікування.

9.Згідно моїх депутатських запитів щодо відновлення дії Програми забезпечення будинків підвищеної поверховості м. Біла Церква « Безпечне житло» - підготовлено проект рішення щодо прийняття програми по відновленню систем протипожежного захисту в будинках підвищеної поверховості та винесено на розгляд постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

10.Сприяв виділенню коштів із місцевого бюджету на встановлення теплового лічильника за адресою вул. Леваневського, 55 та встановлення індивідуального теплового пункту на будинках за адресами б-р Княгині Ольги, 3,3а, облаштуванню дитячого та спортивного майданчиків за адресою вул. Східна, 26, відновленню освітлення прибудинкової території за адресою вул. Гризодубової, 82а.

11. Сприяв проведенню асфальтування прибудинкових територій та внутрішньо будинкових проїздів на масиві Леваневського.

12. По зверненню інвалідів організував заміну радіаторів опалення у квартирах.

Прийом громадян здійснюю :

За адресою вул. Леваневського, 34 , 2 поверх, остання середа місяця з 1700-1900 години.