Звіт депутата Білоцерківської міської ради VII скликання від 28 виборчого округу Петрика Юрія Федоровича (за 2016 рік)

Дата :
2017-02-14

В основі моєї діяльності як депутата міської ради у 2016 році було виконання передвиборчої програми міської організації партії ВО «Батьківщина», робота в постійній комісії Білоцерківської міської ради з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, а також вирішення проблем мешканців 28 виборчого округу та міста в цілому.

Серед найважливіших питань для себе вважаю соціальні. Тому мною було ініційовано прийняття на сесії міської ради таких рішень:

1.          Про внесення змін в рішення Білоцерківської міської ради №1525-77- VI від 09 липня 2015 року «Про надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій антитерористичної операції та членам їх сімей», від 25 грудня 2015 року №24-03- VII.

2.     Про звернення до Голови Верховної Ради України, Міністра соціальної політики України щодо необхідності підвищення рівня соціального захисту дітей із малозабезпечених сімей, від 5 травня 2016 року № 151-10-VII.

Як член постійної комісії Білоцерківської міської ради з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства я був автором таких рішень:

1. Про зміну найменування Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови Білоцерківської міської ради Київської області на Білоцерківський навчально-виховний комплекс «Зага­ль­но­ос­вітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської міської ради Київської області та затвердження статуту Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Зага­ль­но­ос­вітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської міської ради Київської області в новій редакції (депутатське звернення №40 від 06.06.2016 р.);

2. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 березня 2012 р. № 518-21-VI «Про Білоцерківську міську премію  «За заслуги в галузі освіти» для розгляду та прийняття відповідного рішення (депутатське звернення №46 від 15.08.2016 р.);

3. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про об’єднання Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Білоцерківської міської ради Київської області та Дитячо-юнацького фізкультурно-спортивного клубу м. Білої Церкви в Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький фізкультурно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області» (депутатське звернення №50 від 02.09.2016 р.);

4. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про зміну найменування дошкільного навчального закладу  (ясел-садка) №31 «Незабудка» Білоцерківської міської ради Київської області» з метою  приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів дошкільного навчального закладу (депутатське звернення №52 від 09.09.2016р.);

5. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про внесення змін до статутів позашкільних навчальних закладів шляхом викладення їх у новій редакції» з метою  приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів позашкільних навчальних закладів (депутатське звернення №63 від 28.10.2016 р.);

6. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про внесення змін до статутів комунальних дошкільних навчальних закладів шляхом викладення їх у новій редакції» з метою  приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів дошкільних навчальних закладів (депутатське звернення №64 від 28.10.2016 р.);

7. Про винесення на розгляд сесії міської ради питання «Про внесення змін до статутів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом викладення їх у новій редакції» з метою  приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів загальноосвітніх навчальних закладів (депутатське звернення №65 від 28.10.2016 р.).

У 2016 році я як депутат брав участь у засіданнях всіх сесій міської ради. Не відвідав лише два засідання комісії у зв’язку з перебуванням у відрядженні.

Постійно здійснював прийом громадян, надавав допомогу як матеріального, так і консультативного характеру.

Зокрема, на прийом звернулось 240 громадян, 50 громадянам було надано матеріальну допомогу.

Мною було організовано ряд благодійних акцій на підтримку хворих дітей та дітей-інвалідів.

У 2016 році мною було направлено до міської ради 70 звернень.

За моєю участю як депутата міської ради було вирішено такі питання: встановлено світлофор в районі кафе «Арарат» по вул. Грибоєдова; відремонтовано асфальтне покриття прибудинкової території по вул. Леваневського, 18, по вул. Некрасова, 46, 99; здійснено капітальний ремонт спортивного майданчика та косметичний ремонт дитячого майданчика в районі будинків №17, №18 по вул. Леваневського; поновлено освітлення біля будинків по вул. Леваневського, 18, 47/1; зрізано дерева, вражені омелою, біля будинку №18 по вул. Леваневського; висаджено молоді дерева на території БСШ №12; відремонтовано вхідні двері у  підїзді №8 по вул. Леваневського,18.

Депутат Білоцерківської міської ради
VII скликання                                                                                Ю.Ф.Петрик