ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» З ПИТАНЬ УЗГОДЖЕННЯ ПРАВИЛ ДОДЕРЖАННЯ ТИШІ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

|  21. 02. 2017

17 лютого відбулося обговорення Правил додержання тиші, встановлення та обмеження режиму роботи на території міста Білої Церкви.

В ході засідання було опрацьовано дві редакції регуляторного акту, один з яких запропонований громадськістю, а інший органами міської ради. За результатами обговорення було відпрацьовано спільну редакцію з урахуванням висловленних пропозицій як громадськості, так і працівників виконавчого комітету.

Вказаними Правилами передбачається врегулювання процедури встановлення та погодження режиму роботи  підприємствам, установам, організаціям та суб’єктам підприємницької діяльності, а також чітких правил обмеження режимів роботи у випадках передбачених даними Правилами та законодавством.

Також цими Правилами встановлені обов’язки для керівників підприємств та установ  в  нічний час  ( часовий проміжок від 22.00 год. до 08.00 год. за київським часом) щодо забезпечення дотримання рівню шуму, що не перевищує встановлених норм та обмежити роботу звуковідтворювальної апаратури, технічного обладнання, кондиціонерів, вентиляцій та інших видів шумів (їх господарських чи виробничих процесів).

Правилами визначені обмеження щодо проведення на захищених об’єктах ремонтних, будівельних та інших робіт,  що супроводжуються шумом (у робочі дні з 22.00 до 8.00, а у святкові та неробочі дні – цілодобово), без попередження мешканців прилеглих житлових приміщень, будинків про час початку робіт і час їх завершення. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати встановлений санітарними нормами рівень цілодобово.

На даний час опрацьована редакція Правил буде направлена до державного органу з питань регуляторної політики для його аналізу на відповідність чинному законодавству України  та, в послідуючому, буде опрацьована у постійних профільних комісіях міської ради, після чого буде винесена на розгляд сесії Білоцерківської міської ради.

Засідання провела заступник міського голови Інна Новогребельська спільно з  начальником відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради Марією Беркут та начальником юридичного управління міської ради Сергієм Постівим. Також були присутні ряд депутатів міської ради, представники громадськості та жураналісти місцевих ЗМІ.