У Білій Церкві – ще одна «Мати-героїня»!

|  14. 03. 2017

Серед державних нагород та відзнак незалежної України особливе місце належить почесному званню «Мати-героїня», яке встановлено в Україні з 2004 року, аби посилити увагу до народжуваності, зміцнити інститут сім’ї, піднести авторитет жінок, котрі є прикладом материнства.

Указами Президента України почесним званням України «Мати-героїня»  нагороджуються жінки, які народили і виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей.

Так, згідно із Указом Президента України від 08 грудня 2016р. почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно жительці Білої Церкви  - Любові Каплонській, яка виховує шістьох дітей.

14 березня міський голова Геннадій Дикий привітав Любов Каплонську   та вручив їй відповідний нагрудний знак та посвідчення.

На сьогодні в Білій Церкві проживає 109 жінок, які мають це почесне звання