НГО «КАКТУС» провела англомовний семінар для молоді

|  20. 03. 2017

18 березня в Білій Церкві у приміщенні ЗОШ №9 відбувся семінар у рамках проекту «Practice CACTUS».

Цей одноденний англомовний семінар проводиться щороку, навесні, громадською організацією «КАКТУС – громадські ініціативи в українськоу стилі» за підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь більше ста молодих людей віком від 14 до 19 років, які мали нагоду попрактикувати англійську мову; здобути навички у сфері проектного менеджменту, роботи в команді, щодо критичного і творчого мислення; ознайомитися з ідеями інших прогресивних молодих людей та покращити свої лідерські здібності. Семінар проводили волонтери з усієї країни.

На заході був присутній начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, який зазначив: «Я сподіваюсь, що молоде покоління буде інтегруватись в європейський простір і будувати таке громадянське суспільство, в якому їм потім буде затишно жити».

Такі семінари проводяться в Білій Церкві вже втретє і відбуваються вони по всій країні.