Перша пара в проекті «Шлюб за добу»

|  07. 04. 2017

07 квітня в Білій Церкві зареєстровано першу закохану пару, яка подала заяву на оформлення шлюбу за спрощеною системою.

Громадянин Італії Мауріціо Тетамо та білоцерківчанка Олена Подрєзова вирішили не чекати визначеного 30-денного терміну для створення родини і зареєстрували свої стосунки скориставшись послугою «Шлюб за добу».

Це стало можливим завдяки включенню міста Біла Церква до пілотного проекту Міністерства Юстиції України. Проект є частиною євроінтеграції, свободи та додаткового права вибору для наших громадян. «Шлюб за добу» в Білій Церкві зможуть укладати як білоцерківці, так і жителі будь-якої області. Реєстрація шлюбу відбувається в день звернення.

Мауріціо та Олена познайомилися в Мілані два роки тому. Після того, спілкувалися за допомогою мережі інтернет та мали змогу зустрічатися лише раз на два-три місяці. Влітку минулого року вони вирішили одружитися і, відтоді, майже не розлучалися.  «Нам довелося чекати майже півроку, було багато різних перепон… Сьогоднішній день – він як даний Богом нам, бо лише в середу ми дізналися, що сьогодні, нарешті, зможемо одружитися. Ми дуже щасливі», - зазначила Олена Подрєзова.

Від імені міської влади молодят привітали заступник міського голови Інна Новогребельська та начальник управління надання адміністративних послуг міської ради Людмила Капінус, які були одними з ініціаторів включення Білої Церкви до переліку міст цього пілотного проекту. Вони побажали молодому подружжю довгих років щасливого спільного життя та міцного кохання.

На заході були присутні начальник Білоцерківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції в Київській області Оксана Савченко, директор комунальної установи міської ради Будинок урочистих подій Тетяна Бурківська та представники ЗМІ.