Громадський бюджет 2020

У зв’язку з технічними проблемами  онлайн платформи Громадський бюджет (з вини розробників) є можливість подати проєкти в паперовому вигляді до ЦНАПу або на електронну пошту ЦНАПу і Агенції стратегічного розвитку.

На сайті ЦНАПу розділі «Громадський бюдже»: https://cnap.bc-rada.gov.ua/gromadskij-byudzhet, також можна завантажити форму заявки.

Електронна пошта ЦНАПу: [email protected].

Електронна пошта Агенції стратегічного розвитку: [email protected].

Розробники платформи обіцяють усунути проблеми найближчим часом.

Дякуємо за розуміння, перепрошуємо за незручності.

платформа «Громадського бюджету»

Подавайте проекти на громадський бюджет бцрада

Прийом проєктів до Громадського бюджету розпочато

Шановні білоцерківці! Цього року в місті вчетверте реалізовуватиметься проєкт взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі – Громадський бюджет!

Маєте ідею, як покращити наше місто Подайте проєкт до Громадського бюджету Білої Церкви!

РІШЕННЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 28 березня 2019 року № 3554-68-VII "Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Біла Церква" в новій редакції

РІШЕННЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 18 квітня 2019 року "Про внесення змін в Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Біла Церква", затвердженого рішенням міської ради від 28 березня 2019 року № 3554-68-VII

5236-96-VII Про внесення змін в Додаток 2 рішення Білоцерківської міської ради від  28 березня 2019 року № 3554-68-VII «Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Біла Церква в новій редакції»

Громадський бюджет 2019