Нехта Ірина Іванівна

Нехта Ірина Іванівна народилася 5 січня 1990 року в с. Сухоліси, Білоцерківського району, Київської області (Україна).

Мати - Авраменко Олена Миколаївна, 1968 року народження, українка, має медичну освіту, працювала медсестрою у Білоцерківському пологовому будинку, пенсіонерка.

Батько - Авраменко Іван Васильович, 1962 року народження, українець, був працівником пожежної охорони, є ліквідвторм ЧАЕС, пенсіонер.

У 1996 році пішла у 1 клас Сухоліської загально-освітньої школи 1-2 ступенів, а в 2005 році отримала повну середню освіту і вступила до Білоцерківського технолого-економічного коледжу на спеціальність технолог з виробництва м'яса і м'ясопродуктів, який успішно закінчила у 2009 році і отримала диплом молодшого спеціаліста.

У 2009 році вступила до Білоцерківського Національного Аграрного Інституту (на заочне навчання), і в 2014 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю вирощування та переробки продуктів тваринництва.

З 2009 року почалася трудова кар'єра з посади виробника сиру на підприємстві «Молочна країна».

З 2014 року працювала виробником сиру Cottage Cheese на Білоцерківському молочному комбінаті, з 2016 року переведена на посаду апаратника пастеризації і охолодження молока у виробничому цеху.

У 2016 році одружилась і переїхала на постійне місце проживання в м. Біла Церква, стала на облік до Центру Зайнятості, де перебувала до травня 2017 року. Одружена. Чоловік - Нехта Юрій Петрович, 1985 року народження, українець, вища економічна освіта, проживає зі мною.

У трудовій діяльності завжди відрізнялася своїми досягненнями і творчою ініціативою, як під час навчання, так і в роботі.