ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років

Дата :
2017-06-22

Керівникам підприємств,
установ та організацій – споживачам

теплової та електричної енергії
(лікувальні та навчальні заклади,
а також у власності яких є
ПС 35-110(150) кВ)

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

-       привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-       виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

-       перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-       перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-       перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

-       провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

-       укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

-       переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Заступник начальника
ІДЕН в Київській області                                                                 С.О.Засіменко