Тільки той, хто не бажає – не помітить змін

|  17. 08. 2017

У Білій Церкві послідовно проводиться досить великий обсяг ремонтних робіт на бульварах, вулицях, провулках.  Уже протягом двох років білоцерківці та гості міста можуть спостерігати, як у різних куточках Білої Церкви скупчується ремонтна техніка, а  ремонтні бригади інтенсивно знімають шар зруйнованого покриття, вкладають бордюри, та, дотримуючись всіх сучасних технологій, вкладають новий асфальт. Крім того, в комплексі ремонтуються каналізаційні мережі, встановлюються нові зливові люки, проводяться інші роботи з благоустрою.

Уже чимало доріг Білої Церкви мають значно покращений стан дорожнього покриття, новеньким асфальтом можуть похвалитися жителі ряду вулиць, де взагалі його не було, або він був вкладений більш як тридцять років тому. Тисячі мешканців багатоповерхівок радіють оновленим міжбудинковим проїздам.

Міська влада турбується й затишком тих вулиць та місць, де білоцерківці полюбляють проводити вільний час. Варто зазначити, яким чудовим місцем відпочинку стала набережна алея вздовж р.Рось. Прогулюючись новозбудованою доріжкою, відпочивальники мають можливість милуватися мальовничими берегами древньої ріки, а спортсмени - дихати свіжим повітрям. Однією з улюблених зон проведення часу є й бульвар Олександрійський. Його частина, облаштована бруківкою, лавками, освітленням, яка була також зроблена минулого року, протягом минулої осені, зими та весни, вабила затишком чимало містян. Тому, як і декларував міський голова Геннадій Дикий, у цьому році були продовжені реконструкційні роботи бульвару від перехрестя вулиці В.Чорновола до будинку №62 Олександрійського бульвару та набережної.

Крім того, вже розпочато реконструкцію алеї бульвару Грушевського. Жителі даного району матимуть  не просто зелений простір уздовж їхніх будинків, а облаштовану пішохідну доріжку, вимощену плиткою. В подальшому, на алеї будуть встановлені лавки, її  освітлюватимуть енергозберігаючі світильники, а велосипедисти матимуть можливість їздити по спеціальній доріжці. На  ці роботи було виділено кошти з бюджету розвитку.

У цьому році також ще й буде проведено реконструкцію алеї бульвару Княгині Ольги (від перехрестя вул.Некрасова до буд.11 по вул. Княгині Ольги). Кошти на ці заходи також передбачені в міському бюджеті.

Варто наголосити, що всі роботи мають свій гарантійний термін використання, й у разі виникнення пошкоджень чи руйнувань підрядні організації усунуть  проблемні питання безоплатно.

Хоча реконструкції поки що проводяться  локально, на непов’язаних між собою територіях, маємо на меті створити привабливі простори відпочинку не лише для мешканців цих мікрорайонів, а й  усіх білоцерківців, аби вони проїздили туди, щоб відпочити. Біла Церква і надалі чепуритиметься, прикрашатиметься та  розквітатиме і завдяки спільним зусиллям  неодмінно стане одним із найкращих міст не тільки Київщини, а й усієї України.