Блінов Ігор Олегович

Блінов Ігор Олегович народився 07 жовтня 1988 року в місті Новочебоксарськ, Російська Федерація. З 1994 року проживаю в м. Біла Церква.

Закінчив спеціалізовану ЗОШ № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій у 2004 році.

У 2004 році поступив до Технолого - Економічного Коледжу Білоцерківського Державного Аграрного Університету у 2008 році, який успішно закінчив за фаховою спеціальністю: "Монтаж і обслуговування холодильно - компресорних машин і установок".

У 2008 році вступив до Одеської Академії Холоду на третій курс, на заочну форму навчання.

У 2009 році був призваний до лав Збройних Сил України.

В квітні 2010 року був звільнений з лав ЗСУ в запас.

З початком війни пішов добровольцем на фронт та призначений на посаду "діловода штабу" і одразу був допущений тимчасового виконання обов'язків за посадою "Старший помічник начальника штабу з кадрів і стройової частини".

Потім для підвищення боєздатності був переведений на посаду "головного сержанта" мотопіхотного взводу мотопіхотної роти 11БТРО.

У 2016 році, під час проходження військової служби відновився у навчаннів Одеській Державній Академії Холоду.

Наприкінці квітня 2017 року повернувся з фронту в зв'язку з закінченням контракту.

БЕЗПОСЕРЕДНЬО брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей у складі 11 окремого мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Має наступні нагороди:

1)  Нагрудний знак "Знак пошани" Міністерства Оборони України