Кірсанова Ірина Петрівна

Кірсанова Ірина Петрівна народилася 28 вересня 1988 року у м. Біла Церква.

У 1995 р. пішла до першого класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області.

У 2001 році перейшла навчатись до Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, відділення легкої атлетики, де одержала атестат про загальну середню освіту.

У 2005 році вступила до Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну на спеціальність секретар керівника; оператор комп'ютерного набору, який успішно закінчила у 2006 році і отримала диплом кваліфікованого робітника.

У 2006 році вступила до Київського національного університету технологій та дизайну на спеціальність менеджмент організацій, заочне відділення, який закінчила 2006 року і отримала кваліфікацію «Менеджер економіст».

З 2006 року почала трудову діяльність з посади секретаря перукарського відділення у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну.

2008-2012 рр. - працювала оператором комп'ютерного набору, копіювальної техніки у ФОП Гаврилюк А.І.

2013-2014 - прийнята у відділ головного конструктора техніком-конструктором на ТОВ НВП «Білоцерківмаз».

2014-2017 - декретна відпустка.

Одружена, має доньку.