Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил! Дорогі білоцерківці!

|  13. 10. 2017

Впродовж багатьох століть 14 жовтня українці відзначають величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. І ось вже четвертий рік,  для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне.

В українському літописі  важко  знайти день, більш придатний для вшанування захисників Вітчизни ніж цей. Козаки, які зі зброєю у руках боронили Україну, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва. Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія як збройна сила проти гітлерівської окупації українських земель та більшовицької наруги над нашим народом. Воїни УПА вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії. У нашій новітній історії ми відзначаємо цей день, як День захисника Вітчизни і свято справжніх героїв України, учасників антитерористичної операції і бойових дій, учасників війни за нашу Незалежність, Збройних Сил, Національної гвардії та волонтерів.

У нас, білоцерківців, це свято завжди асоціюватиметься з нашими земляками, військовими 72-ї ОМБР імені «Чорних запорожців» та з 1129-им окремим Білоцерківським зенітним ракетним полком, які дислокуються у Білій Церкві.  Ми віддаємо шану і висловлюємо глибоку і щиру вдячність кожному земляку, який тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни.

Я хочу висловити сердечну подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Нехай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

З повагою

міський голова                                                                                              Геннадій Дикий