ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами території міста Біла Церква"

Дата :
2017-12-06

У зв’язку з хаотичним та самочинним встановленням об’єктів зовнішньої реклами на території м. Біла Церква, з метою недопущення порушення чинного законодавства України в частині розміщення в зонах охорони пам’яток, в межах історичних ареалів на території історичного населеного міста Біла Церква (згідно Списку історичних населених місць України затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №878), виноситься проект регуляторного акту «Про затвердження комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква»

Відповідно до Закону України «Про рекламу», постанови кабінету Міністрів України № 2067 від 29.12.2003 року «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Білоцерківської міської ради від 01.03.2012 року № 524-21-VI «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква», ст. 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частиною 3 ст. 30 Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» ст. 9 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акта: «Про затвердження комплексної схеми розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

Метою прийняття даного рішення є упорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті Біла Церква, збереження архітектурно-просторової цілісності зон загального користування, дотримання будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень,  вимог щодо охорони навколишнього природного  середовища  та  раціонального  використання територій, охорони  історико-культурної   спадщини,   земельно-господарського устрою. А також, приведення зовнішнього  вигляду зовнішньої реклами у відповідність сучасним вимогам, в свою чергу з врахуванням історичного значення міста Біла Церква.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  https://new.bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-59-18).

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, каб. № 11, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.

Завантажити опорний план

Завантажити комплексну схесу