Урочистості до Дня місцевого самоврядування

|  09. 12. 2017

08 грудня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Вітаючи посадових осіб місцевого самоврядування із професійним святом, міський голова Геннадій Дикий, зазначив, що завдяки щоденній кропіткій праці всіх працівників структурних підрозділів виконавчої влади забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, вирішуються важливі проблеми соціально-економічного та культурного розвитку міста, злагоджено працюють всі сфери.

«Всі ми працюємо намагаючись зробити наше рідне місто кращим. Я не скажу, що ми досягли неймовірних результатів, але на моє глибоке переконання та думку жителів Білої Церкви – місто змінюється, громадяни бачать і починають цінувати те, що ми робимо. І високий результат ми зможемо отримати лише разом. Переконанний, що ми з вами чесно, порядно служитимемо  білоцерківські громаді, а вона це достойно оцінить», - наголосив Геннадій Дикий.

Міський голова відмітив, що місцеве самоврядування сьогодні виходить на інший рівень, змінилося законодавство й відтепер міська влада зможе сама формувати дохідну  та витратні частини,  визначати пріоритети розвитку міста та створювати належні умови праці фахівцям.

Він також висловив  щиру вдячність за  щоденну працю на благо білоцерківської громади, особливо - ветеранам місцевого самоврядування, наголосив на професійності компетентності, відповідальності  та порядності посадових осіб місцевого самоврядування та побажав їм усіляких людських гараздів.

У ході заходу міський голова  вручив Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що дана Премія вручається десятий рік  поспіль.  Її метою є сприяння соціальній активності молоді, широкому залученню її до суспільного життя і подальшого розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ролі в громадському житті нашого міста.  Премія присуджується щорічно. За  попередні роки її лауреатами стали 8 молодих людей та 6 молодіжних громадських організацій, які активно сприяли процесам розвитку місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади м. Біла Церква.

У  2017 році  Білоцерківська міська рада прийняла рішення про присудження Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування: Білоцерківській міській  молодіжній громадській  організації «Фонд підтримки молодіжної політики». Премія  присуджена за активне сприяння процесам розвитку місцевого самоврядування, досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань територіальної громади м. Біла Церква та створення умов для виховання і розвитку молодого покоління, реалізацію  в місті  щорічного проекту «Літній мобільний табір дозвілля «А у нас у дворі» в рамках міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей.

Премію було вручено  голові   молодіжної  громадської організації «Фонд підтримки молодіжної політики»  Юрію Юхименко.

Другим лауреатом  премії стала Горохова Маргарита, голова молодіжного громадського об’єднання ТАСО (Teenage Activists Cooperation – Товариство Підлітків Активістів). Премія  Маргариті  присуджена  за   активну громадську позицію, ініціативу, творчий пошук, досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади міста, широке залучення молоді до суспільного життя та підвищення її ролі в громадському житті міста Біла Церква;

В молодіжному середовищі  Маргарита є визнаним лідером, організатором і викладачем теоретично-практичних тренінгів та семінарів для активної молоді міста, спільно з членами молодіжного громадського об’єднання ТАСО активно взаємодіє з відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, іншими громадськими організаціями, благодійними фондами, активно приймає участь в міських заходах, фестивалях, змаганнях.

Оскільки Маргарита  перебуває  на навчанні поза межами країни премію отримала  її мама  - Горохова   Лариса.

Під час урочистостей міському голові та ряду посадових осіб місцевого самоврядування було вручено подяки від 72 Окремої механізованої бригади за підтримку та допомогу воїнам під час їхнього перебування у зоні проведення АТО. Представники громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» також вручили подяки за сприяння та допомогу в організації зустрічей усіх батальйонів 72 ОМБр у Білій Церкві та загальноміського заходу з нагоди  повернення бригади у повному складі у пункт постійної дислокації.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути виставу у виконанні акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини тут