Відбулася зустріч міського голови із представниками «чорнобильських» організацій міста

|  11. 12. 2017

11 грудня у великому залі Білоцерківської міської ради відбулася зустріч міського голови Геннадія Дикого із представниками громадських організацій міста, які опікуються питаннями щодо проблем постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

У ході заходу міський голова презентував присутнім коротку версію річного звіту роботи міської ради та виконавчого комітету із найголовнішою інформацією про заплановані та виконані заходи.

Були озвучені всі прийняті рішення і заходи для реалізації інвестиційної політики, які спрямовані на створення сприятливих умов для діяльності інвесторів на території міста, розвитку галузей економіки, впровадження у виробництво новітніх технологій, збільшення виробництва продукції, створення нових робочих місць та підвищення життєвого рівня населення.

Міський голова поінформував присутніх про заходи щодо оновлення комунікацій (систем водо-, теплопостачання, каналізаційних і зливових мереж), оновлення доріг, облаштування переходів через залізничні колії, реконструкцію магістралі ТЕЦ-місто, створення рекреаційних зон, озвучив площі відремонтованого дорожнього покриття, та  інші питання.

Із детальнішою інформацією ви можете ознайомитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=MWyh4hFJdKQ

Під час заходу Геннадій Дикий відповів на питання, що турбують мешканців міста як по темі зустрічі (на кшталт нарахування пенсій ліквідаторам ЧАЕС, їхнім вдовам, надання путівок на оздоровлення), так і інші важливі питання: відновлення гарячого водопостачання, утеплення будинків, пільгові місця у громадському транспорті, недофінансування закладів охорони здоров’я та ін.

У заході взяли участь: начальник Білоцерківського об`єднаного управління ПФУ Київської області Костянтин Будко, радник міського голови Микола Антонюк, начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Тетяна Велігорська, начальник відділу транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради Олена Шевченко, представники громадських організацій міста чорнобильського спрямування та громадськості.

Фотографії до новини тут